Noc ve školní družině

Z pátku 6.10.2017 na sobotu 7.10.2017 se v družince nocovalo. Přihlášené děti se se svými rodiči začali scházet v 17 hodin a shromáždili se ve třídě 2.A (2.oddělení), kde byl pro ně připraven program „V rytmu bubnů“. Děti, rodiče i paní vychovatelky se pod vedením p. Radka Štětkáře a jeho kolegy dostali do víru bubnů a sami byli vtaženi do rytmického řádění. Akce se u dětí i dospělých setkala s velkým ohlasem. Po odchodu bubeníků i rodičů se děti navečeřely (všechny byly hladové, takže jídlo připravené maminkami zmizelo v bříškách cobydup), nachystaly si spacáky a společně jsme vyrazili na procházku večerním Zlínem. Po návratu se děti uložily ke spánku a po pohádce usnuly jako když je do vody hodí. V sobotu ráno si rodiče vyzvedli své spokojené ratolesti.

You may also like...