Memoriál Dana Veselky a Jana Kubelky – 9.ročník – házená

Před velikonočními prázdninami se na naší škole uskutečnil již 9.ročník Memoriálu Dana Veselky a Jana Kubelky. 6. a 7.ročník soutěžil v házené, osmáci a deváťáci pak již tradičně v košíkové. Byly k vidění pěkné výkony, bylo vidět, že se učitelé TV před Memoriálem věnovali právě tréninku těchto míčových her, za což jim patří poděkování.
V házené děvčat se složila pouze 4 družstva. Nakonec zvítězily holky ze 7.B, které všechny svá utkání vyhrály. Druhé byly dívky ze 7.A a třetí ze 6.B. Nepopulární brambora tak zbyla na dívky složené ze dvou tříd – 6.AB.
V házené hochů byla situace o poznání zajímavější. Mezi šesťáky zvítězili hokejisti, před 6.B a 6.A. I v sedmičkách byli hokejisti jasně nejlepší, na dalších příčkách ale bylo pořadí opačné. Druhá skončila 7.A a třetí 7.B.
Finále poté obstarali hokejové třídy. Projevila se zde výšková převaha sedmáků, ale výsledek už tak jednoznačný nebyl. Sedmáci nakonec zvítězili o pouhé dvě branky a mohli tak převzít putovní pohár pro vítěze memoriálu. Velké poděkování patří všem, kteří se podíleli na organizaci a také Klubu rodičů, který přispěl finanční částkou na zakoupení odměn pro hrající žáky.

Patrik Hetmer

Fotografie z akce – 6., 7., 8., 9. ročník

You may also like...