Štafetový pohár

Ve čtvrtek 12. 4. 2018 se na zlínském atletickém stadionu uskutečnil již 5. ročník Štafetového poháru. Tento závod je určen pro 1. stupeň ZŠ. Vybraní žáci 1. – 3. ročníku (4 dívky, 4 chlapci) běží štafetu 8×100 m. Stejnou štafetu běží také žáci 4. – 5. ročníku (4 dívky, 4 chlapci). Poté se děti promíchají tak, aby na štafetě 8×200 m běželi 4 dívky (2 mladší, 2 starší) a 4 chlapci (2 mladší, 2 starší).

Naši školu reprezentovali:

2.A – Kozubík David, Ella Lindnerová (náhradnice)

3.A – Mojžíšová Eliška

3.B – Bromová Adéla, Páníková Eliška, Paprskářová Pavlína, Mlčůch Dominik, Páže Tomáš, Procházka Lukáš

5.A – Ščuglíková Beáta, Nedbálek Adam, Petrla Adam

5.B – Molková Michaela, Lindnerová Veronika, Pekařová Karolína, Kozubík Filip, Svačina Tomáš

Štafeta starších žáků si doběhla na 8×100 m pro první místo. Smíšená štafeta 8×200 m bojovala až do úplného konce, kde nakonec vybojovala 2. místo. Po součtu časů všech štafet se naše škola umístila na 2. místě. Děti obdržely medaile, diplom i pohár a bylo vidět, jak si umístění užívají. Díky tomuto výsledku také postupujeme do krajského finále, které se uskuteční 9. května v Uherském Hradišti.

 

You may also like...