Máme mistra Moravy!

Ve dnech 12. – 13. května probíhalo v Třinci Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích.

V kategorii mladšího žactva závodily děti v pětiboji a AK Zlín reprezentovalo hned několik žáků naší školy. Mezi děvčaty to byly Adriana Hefková, Kateřina Grunikova a Kateřina Ďuláková (všechny 6.B). Nejlépe se umístila Adriana Hefková, která skončila na 9. místě. Těsně za ní se umístila Kateřina Gruniková. Kateřina Ďuláková obsadila v konečném pořadí na 20. místě. Je však nutné podotknout, že Kačka přijela spíše sbírat zkušenosti, věkem se řadila k nejmladším účastnicím.

Za mladší žáky klub vyslal také tři žáky – Jiří Mičke, Mikis Kotopulos (6.B) a Tomáš Svačina (5.B). Klukům se vedlo trochu lépe než děvčatům. Nejlepším mezi všemi přihlášenými závodníky se stal Jiří Mičke a vybojoval si zlatou medaili. Tomáš Svačina všechny velice mile překvapil – také byl jedním z mladších účastníků, ale ve finále obsadil krásnou 10. příčku a vytvořil si hned 5 osobáků (v každé disciplíně!). Mikis Kotopulos se díky poslední disciplíně (800m) vytáhl na konečnou 14. pozici.

Všem zúčastněným gratulujeme a přejeme hodně úspěchů do dalších závodů. 

You may also like...