Štafetový pohár

Ve středu 16. května 2018 se na stadionu v Uherském Hradišti konalo krajské finále ve Štafetovém poháru. Tento závod je určen pro 1. stupeň ZŠ. Vybraní žáci 1. – 3. ročníku (4 dívky, 4 chlapci) běží štafetu 8×100 m. Stejnou štafetu běží také žáci 4. – 5. ročníku (4 dívky, 4 chlapci). Poté se děti promíchají tak, aby na štafetě 8×200 m běželi 4 dívky (2 mladší, 2 starší) a 4 chlapci (2 mladší, 2 starší).

Naši školu reprezentovali:

3.A – Mojžíšová Eliška

3.B – Bromová Adéla, Páníková Eliška, Paprskářová Pavlína, Kozman Pavel, Mlčůch Dominik, Páže Tomáš, Procházka Lukáš

5.A – Ščuglíková Beáta, Nedbálek Adam, Petrla Adam

5.B – Molková Michaela, Lindnerová Veronika, Pekařová Karolína, Kozubík Filip, Svačina Tomáš

Štafeta starších žáků si tentokrát doběhla na 8×100 m pro 2. místo, stejně jako smíšená štafeta 8×200 m „A“. Po součtu časů všech štafet se naše škola umístila na krásném 2. místě. Děti obdržely medaile, diplom, pohár a také věcné dary z projektu „Jsem atlet“ a měly velkou radost. Naši žáci se neztratili ani v doplňkových disciplínách. V hodu medicinbalem starších hochů zvítězil Tomáš Svačina. Ve skoku dalekém starších dětí máme vítěze hned dva – u dívek Karolína Pekařová, u hochů Filip Kozubík.

Celkovým vítězem se stala ZŠ Sportovní z Uherského Hradiště, která postoupila do republikového finále.

                  

 

 

You may also like...