25.- 29.června závěrečný školní týden

Informace: 

1.Celý týden  25. – 28. června končí vyučování v 11:40 hod.

-Pondělí děti dostanou učebnice do 2.třídy. Ve škole je podepíšeme a doma je obalte. Tak budou nachystané do 2.třídy.

-V úterý 26. června je Sportovní den. Přijít ve sportovním oblečení, s sebou baťůžek se svačinou, pití, klíč od šatny s čipem.

-Středa  je závěrečné  plavání 11:15- 12:00 hodin. Nezapomeň plavky a koupací čepici, ručník.

-Čtvrtek bude Den hraček a her.  Dones si oblíbenou hračku, hru, pouzdro, deníček, Notýsek.

– Pátek 29.června je rozdávání vysvědčení. Vyučování končí v 8:45 hodin. Děti pak přejdou do družiny. Dones si složku na vysvědčení.  Nezapomeňte vyklidit na  prázdniny šatní skříňku a nechejte ji otevřenou– nezamykejte. Bude se vytírat/

Přeji Vám a dětem krásné prázdniny, odpočiňte si, užívejte si společné chvíle s dětmi.                                                                                                                                   A koncem prázdnin nezapomeňte  s dětmi  číst, psát diktáty a počítat. Hodně se toho zapomene.    Krásné prázdniny  Vám   přeje M.Lipenská  

You may also like...