3.školní týden (17.-21. 9.)

UČIVO NA PŘÍŠTÍ TÝDEN                                                                                                                                                                                                                                           Jč: Živá abeceda po str. 15. Psaní: První psaní po str. 23.    M: počítání do 3, číslo 3. PS  po str. 9.    Prv: Školní budova. Bezpečná cesta do školy, PS po str.6.

Informace:                                                                                                             

  1. Živá abeceda: příloha str.51,53, 55- obrázky a písmenka vystřihněte. Všechny karty podepište a vložte sepnuté sponkou do plastové obálky s číselky.

 

  1. Narozeniny– kdo chce, může v den svých narozenin něco donést pro děti. Popřejeme mu, zazpíváme písničku „Danek má narozeniny…“ a uděláme mu „hobla“ . Prosím, pošlete malou fotografii na narozeninové svíčky.

You may also like...