Okresní a krajský přebor škol v přespolním běhu Trnava

26.9.2018 se uskutečnil tradičně „Trnavský vrch“ – okresní přebor v přespolním běhu. Naši žáci si vedli výtečně. Mladší kategorie dívek a hochů postoupili z druhého, resp. prvního místa do krajského kola. Nejlépe si vedla v mladších žákyních Vendula Valeriánová, která obsadila druhé místo se ztrátou 4 sekund na vedoucí závodnici. 9. a 10. místo obsadily Natálie Hlatká a Karolína Máderová. V mladších žácích vyhrál o 9 sekund Mikis Kotopulos. Na 5. a 6. místě skončili bratři Petrlové – Adam a Michal. V kategorií starších žáků se nejlépe dařilo Adamovi Hustému, který obsadil druhou pozici. Starším klukům unikl postup na kraj o jednu sekundu 🙁

4.10.2018 se uskutečnilo krajského kolo v přespolním běhu rovněž v Trnavě, kde se naše škola umístila v kategorii mladších žákyň na třetím místě a v kategorií mladších žáků na druhém místě. Nejlépe se dařilo jak Natálce Hlatké tak i Mikisi Kotopulosovi, kteří ještě těsně před cílem vedli, ale bohužel síly nestačily a skončili oba na druhém místě s dvousekundovou ztrátou. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci všem zúčastněným žákům naší školy!

You may also like...