Graz Sprint Challenge 2018

Jednotlivé výsledky: Jana Přibylová zvítězila ve všech disciplínách: 100 PZ, 200 PZ, 50 P, 50 VZ, 50 M a 50 Z. Vytvořila hned 2

přemožitelku. Lukáš Kůstka: Zvítězil na 50 M v novém oddílovém rekordu za 29,22s, na 50 VZ bral zlato a na 200 PZ dohmátl třetí. V celkovém hodnocení dle FINA bodů obsadil první pozici.

Miroslav Knedla: zvítězil na 50 Z, druhý doplaval na 200 PZ a 50 M. V celkovém hodnocení dle FINA tabulek byl stříbrný.

Adam Jiříkovský: dohmátl ve vítězném čase na 200 PZ, stříbrný byl na 50 VZ a 50 P a bronzový na 50 Z a 50 M. V závěrečném klasifikaci dle FINA bodů Adam skončil klubové rekordy a to na 50 M  30,89s a 50 Z 32,91s. Václav Vaculík zabodoval v kategorii ročníku 2007 a obsadil 3. místo na 50 P.

Ostatní zástupci Plaveckého klubu Zlín si vytvořili své nové osobní rekordy: 6.A: Vaculík, Petrla A i M., Petrů, Balíčková, Buroňová, Běličková, Rosíková, Čižmářová, Kalčák, Mikulka, Neradil, Němcová, KoplíkováČtyřicetičlennou výpravu vyslal 20. října 2018 Plavecký klub Zlín z.s. na závody do rakouského Štýrského Hradce. Náš klub se v celkovém hodnocení dle zisku medailí umístil na úžasné stříbrné pozici. Zlínští plavci se s konkurencí Maďarů, Slováků, Rakušanů, Litevců, Lucemburčanů, Malťanů a Němců s lehkostí vypořádali a prosazovali se na nejvyšších příčkách.

V celkovém hodnocení dle FINA bodů rovněž nenašla na třetím místě.

Lucie Sobotíková posunula svůj osobní rekord na 50 VZ a dohmátla 2. stejně jako na 50 Z.

Celkově v klasifikaci FINA bodů brala Lucka 3. místo.

Aneta Skálová: dvakrát stříbrná na 50 P a 50 M a bronzová na 50 VZ.

Samuel Horák: stříbrná pozice na 50 Z

7.A: Jakeš, Kadlčák, Zezulka M., Doležal, Korekáč, Mazurová, Kundratová, Hrabal

8.A: Šnajdarová, Koutný

9.A: Gabrhelíková

Pro všechny mladé plavce byla tato zahraniční zkušenost přínosná jak plavecky, tak jazykově. Děti byly nuceny komunikovat v angličtině a zafixovali si slovíčka všech plaveckých způsobů a startovní povely.

Děkujeme a závodníkům blahopřejeme.

You may also like...