Zimní Mistrovství České republiky žactva

Tento víkend 1.- 2. 12. se naši plavci zúčastnili Mistrovství České republiky.Třináctiletí bojovali o nejcennější medaile v sezoně v Mladé Boleslavi. Vzhledem k tomu, že všechny účastníky z našeho klubu postihla pár dní před tímto vrcholem sezony nemoc, odjížděli jsme na závody s pokorou. Nakonec se nepodařilo uzdravit jen Anetce Mazurové, která se musela doma doléčit. Dvanáctiletí bojovali o mistrovské medaile na prostějovském bazéně. V nepočetné výpravě bojovali 4 plavci – z toho 2 žáci ZŠ E. Zátopka Amálie Bělíčková a Aneta Skálová. I když tito plavci z výpravy neukořistili z mistrovského bazénu další medaile, určitě potěšili své trenéry překonanými osobními rekordy.

 Aneta Skálová a Jan Doležal. Všem zúčastněným moc děkujeme za účast!!!

You may also like...