V charitativní akci Vánoční růže organizace Šance pro život se podařilo vybrat 19 500 Kč

Vážení kolegové a kolegyně, milí žáci a žákyně,

ráda bych poděkovala všem, kdo jste se zapojili do letošního ročníku charitativní akce Vánoční růže organizace Šance pro život z Olomouce. Letos se nám podařilo vybrat částku 19 500,- Kč, ze  které více než polovina připadne olomouckému dětskému onkologickému oddělení. Ještě jednou se omlouvám těm, kdo za mnou přišli s penězi až po odeslání objednávky a růže se na ně už nedostaly. Bohužel letos byla situace jiná než v předešlých letech a všechny rostliny dovezené  do Zlína i na jiná místa v tomto termínu se prodaly a nebylo je už pro vás odkud doplnit.

Chtěla bych také vyslovit pochvalu za pomoc žákům 8.C, kteří roznášeli rostliny do tříd.

Doufám, že v příštím roce na tuto předvánoční tradici  s pomocí nemocným dětem opět navážeme a růže se dostanou skutečně všem, kdo o ně budou mít zájem.

J.Lukášová

burst