16 . školní týden (17 – 21.prosince )

Co nás čeká týden před vánočními  prázdninami:                                                                                     Č: slabikář  po str.21,  Písanka  po str.20.  M: procvičování do 6, prac.sešit po str. 32.

Informace:                                                                                                    1.Úterý 18. 12 v 9 hod.. – beseda v knihovně KFB “Valašské Vánoce“.

2.Čtvrtek 20. 12. vánoční besídka ve třídě. Prosím, aby si děti donesly trochu cukroví, pití a svíčku. Budeme zpívat koledy, každý si vystřihne betlémek. Prosím o zvážení, zda půjčíte dítěti manikúrové nůžky na vystřihování.

3. Pátek 21. 12.v 10,30 hod. jdeme do kina GAC, film délka asi 90 min, pak se vracíme do školy.