20. školní týden(14. 1.–18. 1.)

Co nás čeká: Č: písmenko D, slabikář  po str.33,  písanka  po str.31. M:  číslo 8, prac. sešit po str. 6. Prv: člověk a jeho zdraví, prac.sešit po str. 39.

Informace:

1. Blíží se konec 1.pololetí. Budeme psát  písemné práce z Jč a M. Č- nacvičujte s dětmi diktát slov a vět. M-procvičujte příklady do 7.

2.Vážení rodiče, pokud se Vám změnily osobní kontakty, např. telefonní číslo, adresa. Prosím, napište to do deníčku. Děkuji.

3.Posílám nabídku knih katalogu Albatros, kdo máte zájem, objednávky pošlete do 31. 1.

4.KUC koncert 29. 1. „Alenka v říši hudby,“ na vstupné, prosím, pošlete 50 Kč.

5.Čtvrtek 17.1. – bude sběr papíru.

6. Pátek 18. 1. bruslení, nezapomeňte na : oteplovačky, rukavice, brusle, helma. Opět prosím o pomoc s odvozem věcí na stadion a zpátky do školy. Děkuji.