21. školní týden (21. – 25. 1.)

Co nás čeká: Č:písmenko K, slabikář  po str.37,  písanka  po str.37. M:  sčítání, odčítání do  8, prac. sešit po str. 15. Prv: péče o tělo, výživa, prac.sešit po str. 41.

Informace:

1.Prosím, prohlédněte dětem vlasy, opět se na naší škole vyskytly vši.

2. V úterý bude  pololetní písemná práce – Český jazyk,  ve středu pololetní písemná práce – Matematika.

3.M- procvičuj  sčítání do 8.

4.Recitační soutěž- vyberte s dětmi básničku, naučit se ji nejen nazpaměť, ale i recitovat. 31.ledna před pololetními prázdninami bude třídní kolo soutěže v přednesu básničky. Tři vítězové postoupí do školního kola.

5. V pátek 25. ledna bude poslední  bruslení, nezapomeňte na : oteplovačky, rukavice, brusle, helma. Moc prosím o pomoc s odvozem věcí na stadion a zpátky do školy. Děkuji.