22. školní týden (28.1.– 1. 2.)

Co nás čeká: Č: písmenko Šš, slabikář  po str.41,  písanka  dokončení.               M:  číslo 9, rozklad  a sčítání do devítky, prac. sešit po str.18.  Prv: nemoc, úraz, opakování, prac.sešit po str. 43.

Informace:                                                                                                         1.M- procvičuj  příklady do 8. 

2.V úterý 29. 1. v 8.30 hod.-  KUC koncert „Alenka v říši hudby. Po návratu se učíme.

3.Ve čtvrtek 31.1. bude třídní kolo v  přednesu básničky. Básničku by neměly děti rychle nazpaměť odříkat, ale nacvičte přednášení- pomalu, nahlas, srozumitelně básničku přednést. Tři vítězové postoupí do školního kola.

4.Čtvrtek 31. ledna -všem žákům bude na konci prvního pololetí (31. 1. 2018) vydán tzv. výpis z  vysvědčení, který Vás bude informovat o prospěchu a chování Vašeho dítěte za 1. pololetí školního roku.                                                        

Tento výpis se nevrací zpět třídnímu učiteli.

Na konci školního roku žáci obdrží již originální vysvědčení, které bude obsahovat hodnocení za obě pololetí školního roku 2018/2019.

Dones si složku na vysvědčení.

5.Pátek 1.2.února – jsou jednodenní pololetní prázdniny.

You may also like...