Krajské finále ČEPS cupu Uherský Brod

Ve čtvrtek 24.1.2019 čekal na kluky z 5.C velký den, kdy hráli jako jediní postupující ze zlínského okresu Krajské kolo ve florbalu v Uherském Brodě. Začátek vypadal nadějně, kdy jsme vyhráli 2:0 nad ZŠ Luh Vsetín, kteří se později ukázali jako velcí favorité. Se druhou školou Sportovka ZŠ Uherské Hradiště jsme remízovali 1:1 a s nejtěžším soupeřem místní ZŠ Vinohrady jsme prohráli o jeden gól 1:2. Poslední zápas ve skupině jsme vyhráli nad ZŠ Horní Bečva 5:1. Bohužel dvě výhry, jedna prohra a jedna remíza nestačily na postup do semifinále, neboť kluci ze ZŠ Luh Vsetín porazili jak Sportovku UH, tak i ZŠ Vinohrady UB a získali o jeden bod víc. Přesto chci klukům poděkovat za výborný a statečný výkon (inkasovali jsme za všechny čtyři zápasy pouze čtyři a vstřelili devět gólů)!

 

You may also like...