23. školní týden začíná 2.pololetí (4.2– 9. 2.)

Co nás čeká po pololetních prázdninách: 

Č: písmenko Rr, slabikář  po str.45,  písanka  str. 3. M:  sčítání a odčítání do 9, prac. sešit po str. 22. Prv: jaro, jarní příroda  prac.sešit po str. 45.                                                  

Informace:                                                                                                   

1. Ve čtvrtek proběhla recitační soutěž.  Chválím děti za přednes básniček. Do školního kola postoupí 3 vítězové.                                      

2.M- nezapomeňte procvičit  příklady do 9.  Přidejte počítání řetězů: např. 4+1+1, 3+3+2.

3.Prosím rodiče, kdo ještě nedal, posílejte návratku na ples.                           

Vysvědčení v 1.třídě 

31.1. se tradičně předává  pololetní vysvědčení.Všichni se celý půlrok velmi snažili, krásné známky si zasloužili. . Někteří dostali i Pochvalu třídní učitelky.       Rozhodně  tuto důležitou událost jak se patří oslavte.Prvňáčci, pochlubte se také babičce a  dědečkovi

You may also like...