Kvalifikace mladších žáků na republiku ve florbalu nevyšla

5.3.2019 se konala v Uherském Brodě kvalifikace na republiku ve florbalu. Mladší žáci – hokejisté – vyhráli v prosinci krajské kolo a postoupili tak jako jediní z kraje. Soupeřem se stala z Moravskoslezského kraje ZŠ Borovského Karviná a z Olomouckého kraje ZŠ Dr. E. Beneše 1 Šumperk. S prvním soupeřem jsme prohráli těsně 5:6, kdy byl nařízen nájezd kvůli zášlapu brankoviště naším hráčem. S druhým soupeřem byla prohra větší 1:5. V obou případech se jednalo o kluky florbalisty. Přestože by se mohl zdát hokej jako dobrý tréninkový prostředek pro florbal, v samotném pohybu kluci jako hokejisté ztráceli. Rychlost běhu a mrštnost byla dominancí soupeřů, což kluci na ledě nemohou nikdy natrénovat. Proto jim patří veliké poděkování za vzornou reprezentaci školy!

You may also like...