Plavecké závody Při příležitosti „80 let od založení Plaveckého klubu Zlín“

Oddílový přebor
K výročí 80 let od založení klubu

Při příležitosti „80 let od založení Plaveckého klubu Zlín“ se konaly plavecké závody na zlínském 25m bazéně. Startovalo zde bezmála 200 účastníků ze všech složek našeho klubu – od nejmladších dětí z Přípravky (ročník 2013), přes plavce ze Sportovních tříd, Klubového plavání, Sportovního plavání, Handicapovaných plavců až po cvičitele a trenéry Plaveckého klubu Zlín z.s.. Jako hosty jsme přizvali závodníky z Uherského Hradiště. Tratě byly krátké (maximálně 100m) a vítězství byla sladká. A to i díky sponzorovi, firmě Capri Sun a jejím nápojům. A i ten, kdo přímo nevyhrál diplom a medaili, si kromě upomínkového předmětu odnesl dobrý pocit ze sportovně stráveného dopoledne s kamarády u vody.
Touto cestou bych ráda pozvala všechny příznivce, fanoušky a přátele našeho klubu na společenský večer, kterým letošní jubileum vyvrcholí – 19.10.2019 na Interhotelu Moskva. Pro bližší informace sledujte naše webové stránky www.zlinswim.cz.

Alena Martinková

Další fotografie na rajce.net

You may also like...