Úspěšné okresní kolo Poháru rozhlasu

V úterý 7. května se za velmi příjemného počasí konalo v Otrokovicích okresní kolo Poháru rozhlasu. Naši školu reprezentovala 4 družstva – mladší a starší žákyně a mladší i starší žáci. Již od prvních disciplín (běh 60 m, skok daleký) se naši žáci umisťovali na předních příčkách, mohli jsme tedy pomýšlet na velmi pěkné umístění. V průběhu dne se žáci navzájem povzbuzovali a vytvářeli tak dobrou atmosféru. Poslední disciplínou pak byla pro žáky štafeta na 4×60 m, kde všechny 4 štafety (za každé družstvo jedna) úspěšně zvládly přinést štafetový kolík do cíle.

Celkové výsledky nás velice mile překvapily. Všechna čtyři družstva svou kategorii vyhrála a postoupila tak do krajského finále, které se bude konat 23. května v Uherském Hradišti.

Celkové výsledky naleznete zde: https://online.atletika.cz/vysledky/39679

Foto:

You may also like...