Finále Olympiády škol v orientačním běhu

Ve čtvrtek 30. května proběhlo na Jižních Svazích při ZŠ Okružní poslední finálové kolo v orientačním běhu. Naše škola po třech předchozích kolech opanovala první příčku a mohli jsme tak pomýšlet na objahobu vítězství z minulého ročníku.

Počasí venkovnímu běhání moc nepřálo, opět nám mírně pršelo. I tak děti vyrážely na trať s nadšením a s úmyslem dosáhnout co nejlepšího výsledku. To se nakonec dětem podařilo a mohly tak oslavit celkové vítězství. Kromě poháru děti dostaly také krásný dort.

Nejlepší výsledky:

kategorie I.

  • 1. místo Klára Řezníčková, Ema Mašláňová,
  • 2. místo Nikos Kotopulos, Matěj Hustý

kategorie II.

  • 5. místo Jakub Linhart

kategorie III.

  • 5. místo Tomáš Neradil
  • 6. místo Michal Petrla

kategorie IV.

  • 3. místo Zuzana Žáková

kategorie V.

  • 4. místo Michaela Paprskářová

Výsledky naleznete zde: http://www.skob-zlin.cz/4313-vysledky-olympiady-skol

You may also like...