MČR 14letého žactva Zlín, 15.-16. 6. 2019

Tento víkend znamenal pro naši třídu obrovský úspěch. Anetka Mazurová získala stříbrnou medaili ve štafetě, ředitelská pochvala ji jistě nemine a my jí srdečně gratulujeme!! Další Honza Doležal, Matyáš Hiess, Aneta Skálová a Eliška Kundrátová reprezentovali naši školu taky výborně.

Jan Doležal si oproti poslednímu mistrovství vyplavali lepší umístění. Eliška Kundratová, která se na MČR představila poprvé, ukázala, že i s ní se musí do budoucna počítat.Aneta Skálová bohužel do své nejsilnější disciplíny, 200m Motýl, nenastoupila kvůli zdravotní indispozici, nejlépe skončila na trati 200m Prsa kde obsadila 23. místo.

Aneta Skálová a Eliška Kundrátová – těm všem patří také velký dík za účast a reprezentaci naší školy. Šikulky!!!

You may also like...