Podzimní KPŽ – dlouhé tratě

26.10. 2019 se v Prostějově uskutečnili podzimní krajské přebory žactva na dlouhé tratě. Disciplíny byly jasné – žáci ročníku 2009 a 2008 a žačky všech ročníků plavali 800m VZ, žáci 2007 a starší 1500m VZ. Téměř ve všech kategoriích (11) brali naši svěřenci medaile.

Na stupních vítězů stanuli: Ročník 2009 –žáci
1. Aleš Huňa (navíc v novém klubovém rekordu!), 3. Patrik Gill

Ročník 2008 – žáci 1. Filip Kopecký                                                                                                                                                                                                                                                  Ročník 2007 – žáci 2. Václav Vaculík                                                                                                                                                                                                                                                Ročník 2005 – žáci 1. Adam Jiříkovský, 2. Miroslav Knedla, 3. David Král                                                                                                                                                                                       Ročník 2008 – žačky 3. Linda Burešová                                                                                                                                                                                                                                                       Ročník 2007- žačky 3. Bára Koplíková                                                                                                                                                                                                                                                             Ročník 2008 – žačky 2. Anna Šnajdarová                                                                                                                                                                                                                                         Ročník 2004 – žačky Mimo soutěž 1. Izabela Tomšů

Vše medailistům a také všem, kteří si dokázali udělat osobní rekord a potvrdili tak dobrou přípravu na podzimní sezonu gratulujeme.

You may also like...