Okresní finále ve FLORBALU

V úterý 26. listopadu naší žáci vyhráli okresní finále ve florbalu a tak postoupili do krajského finále, kde se utkají proti dalším vítězům okresů ve zlínském kraji.

V kategorii mladších žáků šlo o tyto žáky: kapitán týmu Martin Vaculík, Dominik Kos, Ondřej Vaculík, Viktor Pravda, Oliver Lukaštík, Josef Hampl, Tadeáš Schmied, Dalibor Doležal, Tomáš Marušák a Marek Šiška. V okrskovém kole navíc pomohli Adam Nedbálek, Jan Uřičář a Jan Dvořák.

V kategorii starších žáků šlo o tyto žáky: Kapitán týmu Adam Jiříček, Václav Smetana, Adam Jecho, Martin Holba, Richard Babulík, Jakub Najman, Robert Ondráš, Adam Vácha, Matěj Kotala a Matěj Mojžíš. V okrskovém kolo pomohl i Tomáš Žižka.

Vyzvednout musím především výkon obou kapitánů, kteří svůj tým příkladně vedli jak na hrací ploše tak i mimo ni.

V neposlední řadě, bych chtěl také pochválit chlapce z 5.C, kteří do krajského finále postoupili již 11. listopadu. V tomto týmu byli: Kapitán týmu Richard Bečka, Šimon Bouček, Radim Cekota, František Coufalík, Petr Hoferek, Adam Hrdlička, Adam Matula, Rostislav Pánek, Tomáš Páže, Ivan Pažout, Jakub Provazník, Jakub Rajnoch, Marek Sedláček

Tímto bych chtěl všem zmíněným žákům poděkovat za vynikající reprezentaci školy

   

 

 

You may also like...