2. skupiny 8A / 24. 6. /

Vážení žáci,  aby vše proběhlo co nejrychleji a mohli jsme brzy skončit – na TŘÍDNICKÉ HODINĚ ve středu  24.6.2020  v 8. 30 h., budete rozděleni do 2 skupin / učebně 404 a v učebně zeměpisu / . OBĚ SKUPINY budou mít rouškou a vyplněné prohlášení!  První skupina bude s Mgr. Chwaszczovou, druhá skupina bude se mnou. Vyzvedneme si vás dole v šatně. Jak již jsem psala v emailu, ještě  jednou připomenu příští týden. ROZDĚLENÍ SKUPIN JE NÁSLEDUJÍCÍ: —————————————————————————————————————————————————–            1.Skupina:   /12ž/   Kutra, Francl, Doležal, Maňák, Mazurová, Hiess, Hrabal, Chlup, Chmela, Mišák,  Kadlčák, Kolář      Mgr. Chwaszczová   

        2.Skupina:     /12ž/  Skálová, Sochora, Kašíková, Teplý, Tkáč,  Kocurková, Urík, Zezulka Jakub, Korekáč, Zezulka Matěj, Čablová, Kundrátová     Mgr. Vybíralová                                                                                                                                                                                                                                                             Pokud dodržíte pokyny, co jsem vám v úterý emailem upřesnila a vše proběhne hladce, jdete brzy domů  Bude probíhat kontrola a odevzdání učebnic, vyklízení  šatních skříněk, kontrola klíčků a úklid tříd.Opakuji ještě jednou – pro žáky, kteří se účastnili konzultace JN a CH: Michal HRABAL, Aneta MAZUROVÁ, Aneta SKÁLOVÁ, Matěj ZEZULKA, Jakub ZEZULKA, Pavel CHMELA, Pepa KOLÁŘ, Honza DOLEŽAL, Šimon KOREKÁČ, Aninka ČABLOVÁ ) – ti nemusejí toto prohlášení znovu odevzdávat! Prohlášení vyberte, my je zkontrolujeme. Bez něj nemůžete do budovy školy.

Donesete zkontrolované sady učebnic 8. ročníku k výměně důkladně zkontrolované, ať můžeme bez problémů převzít kompletní sady od žáků 9 A = učebnice budou podepsané, bez poznámek v textu, případné nedostatky slepeny atd. Vzhledem k tomu, že letos na to opravdu bude jen 1 den, nebude možné vracet domů knížky k zalepení. Tak moc moc prosím, ať to máte  všechno připravené.

Učebnice ruštiny a němčiny rovněž důkladně zkontrolované odevzdáváte mimo ročníkové sady mně a pí Chwaszczové . V září dostanete 2. díl JR i JN. Prosím o kontrolu také klíčků od šatny. Připomínám pro věci stavit kdykoliv v průběhu zítřka nebo pondělka  cca od 8 – 14 hod. Doneste tašky a skříňky vyberte. Přezůvky si nechte ještě ve skříňce, vezmete si je až v den vysvědčení. TV  odnést do 26. 6.

Mgr. Vybíralová Monika             

You may also like...