„Koronafocení“ 8 A

  • Na vaše včerejší přání jsem domluvila pro zájemce středeční ranní focení
  • Kdy? 24. 6. na 7. 50 hod 🙂
  • Kde? před školou
  • Jak? v dobré náladě se svou rouškou ( budeme ji mít „jen na krku“ )
  • Proč? památka na koronu 🙂 a 8. ročník
  • Výtvarný nápad: vzhledem k plánovanému špatnému počasí, krátkému časovému prostoru a vstupu do naší školy až na 8.30 hod., navrhuji schody univerzitní knihovny / budova naproti KUC /, je tam příjemný interiér, dobré osvětlení a bude to zajímavá kompozice. Uvidíme, zda bude pí Petra Bradáčová tak laskavá a vyjde nám vstříc. Protože jsem neobdržela zpětnou vazbu ode všech, beru to tak, že všichni příchozí budou mít i souhlas svých rodičů.

Sebou! 25 Kč v drobných nutné!!! Aninka Čablová je pověřena vybráním. Prosím respektujte, abychom mohli pí fotografce hned odevzdat. Přijde brzy kvůli nám! Pokud vše půjde hladce a vzájemně si vypomůžeme, fotky dostanete příští úterý s vysvědčením. Organizace středy zatím beze změny. Hezký zbytek prvního letního dne.

děkuji

Mgr. Vybíralová

 

You may also like...