SVĚT OČIMA DĚTÍ 5.B

NE KAŽDÝ JE TVŮJ KAMARÁD  a MOBILNÍ TELEFONY A NEPOZORNOST. To byla letošní témata již 17.kola soutěže Ministerstva vnitra SVĚT OČIMA DĚTÍ, záštitu nad projektem převzal ministr vnitra Jan Hamáček. Cílem tohoto preventivně-vzdělávacího projektu je prevence sociálně patologických jevů a zvyšování informovanosti z různých oblastí prostřednictvím tvůrčí činnosti dětí. Dětí ve věkovém rozpětí 5-16 let soutěžily jedním ze tří způsobů – dílo jako výtvarné, literární nebo audiovizuální. Chlapci a děvčata 5.B zpracovali obě témata v literární formě. Objevily se práce formou vyprávění, poezie a komiksu. Děkuji žákům 5.B za zapojení a reprezentaci školy. Vyhlášení vítězných prací proběhne na podzim, tak držím palce ! PaedDr. Mirka Horníková, vyučující JČ

SOD1          SOD2          SOD3          SOD4          SOD5          SOD6

You may also like...