Úspěšné představení na atletickém MČR

O uplynulém víkendu se v Třinci konalo atletické Mistrovství České republiky. Atletický klub Zlín reprezentovali také dva naši žáci – Adriana Hefková a Jiří Mičke (oba 9.B). Svými kvalitními výkony si vysloužili svou účast a mohli se tak poprat o cenné kovy.

Adrianka Hefková započala svou jízdu v sobotu 19. září nejprve během na 60 m. Zde se sice nepředpokládala účast ve finále, nicméně si Adrianka vyzkoušela závodní atmosféru a hlavně si vytvořila nový osobní rekord časem 7,92 s a obsadila celkově 11. místo. Hlavní a silnější disciplína, běh na 150 m, byla na programu v neděli. Zde se Adrianka, motivovaná rychlým během z předešlého dne, dostala do finále, ve kterém obsadila sice nepopulární, nicméně krásné 4. místo v novém osobním rekordu 18, 77 s.

Jirka Mičke se, stejně jako Adriana, rozzávodil již v sobotu také na 60 m. Zde ve vyrovnaném osobním rekordu 7,49 s skončil na 17. místě. Hlavní disciplína, skok do dálky, probíhala až následující den. Ve velmi vyrovnaném finále si Jirka v novém osobním rekordu 637 cm doskočil pro 3. místo a bronzovou medaili!

Oběma gratulujeme k dosaženým výkonům a přejeme mnoho budoucích úspěchů.

Výsledky: https://online.atletika.cz/vysledky/41052/1310

 

You may also like...