Provoz školy od 1. 2. 2021

Vážení rodiče, milé žákyně a milí žáci,

na základě rozhodnutí vlády ČR ze dne 27.1.2021 zasíláme informace k organizaci provozu školy. Vzhledem k epidemické situaci se od 1.2.2021 nic nemění.

Žáci 1. a 2. ročníku pokračují v prezenční výuce ve škole, včetně školní družiny. Pro žáky 3. – 9. ročníků pokračuje distanční způsob vzdělávání v domácím prostředí.

Podle předpokládaných bezpečnostních opatření, která budou pravděpodobně pokračovat podle systému PES PRO ŠKOLSTVÍ, bude nutné dodržovat homogenitu tříd při výuce. Z tohoto důvodu byly vytvořeny nové jazykové skupiny pro žáky jednotlivých tříd  7. – 9. ročníků. V jednotlivých ročnících dojde také k dílčím úpravám současného rozvrhu, který bude aktualizován do konce týdne. Prezenční střídavá výuka bude z důvodu změny jazykových skupin v jiném režimu než před vánočními prázdninami. Tato změna souvisí se začátkem 2. pololetí (nové hodnotící období).

Příklad:      6.AB + 7.AB + 8.AB – prezenční výuka
                  6.CD + 7.CD + 8.CD – distanční výuka

V dalším týdnu se třídy prostřídají. Pro 9.ročníky předpokládáme prezenční výuku. Bližší informace Vám budou aktuálně zaslány.

Výuka v 1. pololetí končí ve čtvrtek 28.1.2021, vyučování ve 2. pololetí začne v pondělí 1.2.2021.

V pátek 29.1.2021 jsou pololetní prázdniny.

Mgr. Jana Kříčková, ředitelka školy