Logohrátky

Vážení rodiče,
v rámci projektu MAP II v ORP Zlín si Vás dovolujeme pozvat na webinář LOGOHRÁTKY V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ pod vedením zkušené logopedky Mgr. Lucie Pavlicové, který se uskuteční formou on-line setkání
Třetí díl webináře se bude vysílat ve středu 3. března 2021 od 15:30 do 17:30 hodin
Cílem webináře je poskytnout rodičům rady a tipy k procvičování hlásek N,D,T,L.
V dalším z podpůrných webinářů věnujícím se rozvoji řeči u dětí se lektorka bude zabývat dílčími oblastmi psychomotorického vývoje. V praktických ukázkách mohou posluchači zhlédnout tipy na činnosti, jež jsou zaměřeny na rozvoj řečových schopností a na celkový psychomotorický vývoj dítěte předškolního věku. Lektorka si klade za cíl poskytnout rodičům jednoduché tipy s využitím pomůcek (hraček), jež mají běžně dostupné doma. Přihlásit se můžete zde.

You may also like...