Atletický trojboj

Ve středu 7. června 2017 proběhlo Okresní kolo Atletického trojboje v kategorii starších  dětí  4. - 5. ročníku na sportovním hřišti  ZŠ Zlín, Dřevnická. Naši školu reprezentovalo družstvo ve složení:
Ďuláková Kateřina
Valeriánová Vendula
Kupka Daniel
Mičke Jiří
Soutěžilo se ve sprintu na 50 m, skoku do dálky a hodu kriketovým míčkem. Sprint jsme ovládli časy pod 8 vteřin, skok do dálky všem borcům vyšel taktéž velmi dobře (nejlepší výkon Jiří Mičke – 450 cm). Hod kriketovým míčkem některé trochu zaskočil, ale výkony stačily na vítězství družstva v celé soutěži. Navíc byl Jirka Mičke oceněn jako nejlepší jednotlivec výkonem 962 bodů.
Po loňském zklamání z druhého místa jsme si letos vše vynahradili a získali 1. místo suverénním výkonem s celkovým ziskem 3409 bodů. Na 2. místě skončila ZŠ Luhačovice ziskem 2958 bodů a 3. místo získala ZŠ Kvítková s 2839 body.
Za vzornou reprezentaci děkuji všem zúčastněným.