13 . školní týden (26. – 30. listopadu)

Co nás čeká příští  týden:  Č: písmenko Tt, slabikář  po str.11,  Písanka 2 po str.5.  M: číslo 6, psaní číslice 6, prac.sešit po str. 28. Prvouka- Zima, po str. 29.

Informace:  

1.Č- vystřihněte : čísla 6-10, tečky 6-10, t T ta Ta tá Tá te Te to tu tů  ty  Ty,  vykřičník , otazník– všechno podepište

2.Pondělí (26. 11.) v 16 hod.jsou třídní schůzky.                               

3 .Úterý (27. 11.) jdeme na Malou scénu „Dášenka- život štěněte.

4.Rodiče, obracím se na Vás s prosbou. Kdo by byl ochotný zajistit nebo finančně přispět na adventní dobu v prosinci:

Adventní kalendář „s vylupovacími čokoládkami.“ Celý prosinec, děti budou mohou odělat něco neobvyklého, pěkného, z čeho budou mít dobrý pocit. Každý den nám někdo z dětí řekne svůj dobrý skutek a vyloupne si čokoládku.          Termín: co nejdříve,  do pátku, ať to máme nachystané na pondělí 3.prosince.                                      

Mikulášské balíčky  pro všechny děti: ozvěte se mi, zda by byl někdo ochotný  zajistit dětem Mikulášské  balíčky. Můžete se domluvit i  více rodičů dohromady.  Na tyto balíčky  budeme  muset vybrat peníze.                                    

Adventní svíčky,  popř. vánoční výzdobu do třídy. Mnohokrát děkuji.

Napište mi, prosím, do deníčku, nebo doneste do školy,  popř.  se domluvíme na třídních schůzkách. Mnohokrát děkuji.

You may also like...