Letní plavecký kemp a PK Zlín soustředění Gothal SK

Někdo na májových oslavách – my na právě probíhajícím plaveckém soustředění, jehož hodnocení za chvíli prostřednictvím trenérů taky zveřejníme. Teď trochu té historie :Už od nepaměti plavali lidé v mnoha odvětvích svého počínání, mnozí i dnes stále v něčem plavou a někteří se dokonce amatérsky topí.:-) To ale rozhodně nelze říci o zlínském závodním plavání, které od roku 1939 patří již celých 80 let zjevně k nejúspěšnějším sportům ve Zlíně. Proto jako NOVINKU v letošní sezoně, kdy náš klub oslaví 80 let od založení připravujeme pro závodní plavce letní plavecký kemp. Přihlašovat se můžete ihned

Tento týden právě probíhající plavecké soustředění je opět  zaměřené na zdokonalování plaveckých dovedností a na nácvik některých plaveckých způsobů. Není tedy určené pro neplavce. Nácvik podpoříme i cvičením na suchu s balóny, nebo zařadíme některé prvky, které pozitivně ovlivňují nácvik plaveckých dovedností. Další naše sportovní aktivity probíhají venku nebo uvnitř v závislosti na počasí. Běhy, skoky, míčové hry…krásná voda a příjemné májové počasí nám to zpříjemňuje. Programu a  trénink je zajímavý pestrý a moc se nám všem líbí. Jak jsme řekli, konečná slova zhodnocení budou patřit našim trenérů, kterým už nyní děkujeme za vzornou péči o nás.

You may also like...