2. místo ve Štafetovém poháru

V úterý 14. května se konalo v Uherském Hradišti krajské finále Štafetového poháru. Z naší školy se na závod vydala skupina 16 vybraných žáků z 2. – 5. ročníku. Počasí k nám tentokrát moc přívětivé nebylo, chladné a deštivé dopoledne vyzkoušelo odolnost našich žáků. Děti však byly odhodlány vybojovat co nejlepší výsledek. První štafeta na 8×100 m mladších dětí skončila ve svém rozběhu 3. (Ze všeh přihlášených škol pak na hezkém pátém místě). Štafeta starších dětí chtěla na stejné distanci doběhnout co nejlépe, bohužel hned na první předávce dětem upadl štafetový kolík na zem. I přes tuto nepříjemnost se děti nevzdaly a bojovaly až do cíle. Díky tomu obsadily v konečné fázi 3. místo. Smíšená štafeta na 8×200 m doběhla taktéž na 3. místě. V celkovém součtu všech časů děti obsadily krásné 2. místo.

Do republikového finále postupuje pouze vítěz, nicméně i tak děti předvedly super výkon a mohou být na sebe hrdé. Příští rok zkusíme tento úspěch potvrdit.

Výsledky: https://www.stafetovypohar.cz/vysledkova-listina/2019/zlinsky

Foto:

You may also like...