30 minut s Janem Čenským

Ve středu 29. května 2019 se to opravdu podařilo! Paní vychovatelka Vlaďka Bachanová zprostředkovala setkání s člověkem, který již neodmyslitelně patří ke zlínskému filmovému festivalu, s hercem Janem Čenským. I přes velké pracovní vytížení a povinnosti se setkal s dětmi z kroužku „Je nám spolu dobře“. Prvotní údiv dětí brzy opadl a začaly pokládat otázky. Bylo znát, že J. Čenský je mezi dětmi jako doma. Působil na nás pokorným a vstřícným přístupem k lidem i k životu. Děti od něj dostaly také několik rad do života, např. „Věř svým snům a jdi za nimi!“ Mimo jiné si s ním děti hodně povídaly o sportu, o divadle, představily naši školu, ukázaly mu své řečnické, pěvecké i malířské vlohy. Věnovaly mu filmovou klapku, kterou nakreslil Šimon Vendolský ze 3.A. Všichni jsme si  velmi příjemné osobní setkání užili a budeme se těšit na další! 

You may also like...