Krajské finále Poháru rozhlasu

Ve čtvrtek 23. května proběhlo v Uherském Hradišti krajské finále Poháru rozhlasu. Díky úspěšnému okresnímu kolu vyslala naše škola 4 družstva – mladší a starší žákyně a mladší i starší žáky. Květnové počasí k nám moc přívětivé nebylo, zima a občasný déšť se i podepsal nad tím, že někteří žáci se nemohli z důvodu nemoci zúčastnit. Nicméně i přes nepřízeň počasí a částečné oslabení děti bojovaly o co nejlepší výsledky.

Nejlepšího výsledku dosáhly mladší žákyně, které svou kategorii vyhrály. Můžeme se jen domýšlet, jestli by plná sestava děvčat dosáhla dostatečného počtu bodů na postup do republikového finále. Ale i tak si děvčata vítězství užila. Třetí příčku si pak vybojovali starší žáci. Starší žákyně poté obsadily 5. místo a mladší žáci skončili osmí.

Všem žákům děkujeme za reprezentaci a za dosažené výkony. Budeme se těšit na příští ročník.

You may also like...