Úspěch žáků na Mikulášské laťce

Opět po roce se uskutečnil atletický závod ve skoku vysokém Mikulášská laťka. Závod probíhal ve velké tělocvičně, takže pro naše žáky v „domácím prostředí“. I když je skok vysoký technicky náročná disciplína, tak se s tím všichni poprali velmi statečně a dosahovali výborných výsledků, někteří naši žáci se také umístili na medailových pozicích. A co by to bylo za Mikulášskou laťku, kdyby se neobjevil i Mikuláš ??

V kategorii minipřípravka hoši dosáhl na stříbrnou medaili David Kozubík výkonem 101 cm, ve stejné kategorii u dívek probíhal velký boj až do samého konce. Děvčata předváděla výborné výkony. Z vítězství se nakonec radovala Rozárie Krištofová výkonem 113 cm, na třetí místo vystoupala Lucie Havlištová (107 cm), stejným výkonem skončila na čtvrtém místě Ella Lindnerová.

Ve starší kategorii – přípravka hoši – se blýskl skvělým výkonem Adam Hlavica (127 cm) a zaslouženě vyhrál. U dívek dosáhla nejlepšího výkonu Markéta Sedlářová (122 cm) a skončila na 4. místě.

Mladší žáci měli velkou konkurenci ze ZŠ Oskol Kroměříž. Nejlépe se umístil Filip Kozubík (131 cm) na 5. místě, na 6. místě se stejným výkonem Ondřej Novák. U děvčat byla konkurence také vysoká. Hned tři žákyně skončily 132 cm – Kateřina Ďuláková (3. místo), Karolína Maderová (4. místo) a Barbora Blažková (5. místo).

Starší žactvo již nemělo tak početné startovní pole, i tak závodníci předváděli výborné výkony. U chlapců se na 2. místě umístil Jiří Mičke výkonem 152 cm, stejného umístění dosáhla u děvčat Alžběta Hluštíková za výkon 137 cm.

Veškeré výsledky naleznete na webových stránkách www.atletika.cz.

Všem závodníkům gratulujeme k dosaženým výkonům a děkujeme za reprezentaci školy a klubu.

You may also like...