„Přijímačky 9 v pohodě“ 2021

Dobrý den,

máte možnost zakoupit si za výhodnou cenu 240,-Kč cvičebnice z matematiky a českého jazyka a literatury. Cvičebnice obsahují tematické kapitoly a 10 + 10 testů simulujících ostrou zkoušku u přijímacího řízení. Kapitoly a testy odpovídají svou strukturou typologii úloh u zkoušky. Kompletní shrnutí učiva dané látky před každou kapitolou. Ke cvičením jsou přidány vždy dvojice řešených a neřešených příkladů a množstí úloh různých typů, které jsou testované v přijímacím řízení. V ceně je i E-LEARNING – kurz obsahující 30 lekcí rozdělených do 6 okruhů a přehledné zopakování učiva formou zajímavých videí, souhrnný test pro každý okruh o 30 tematických otázkách, 6+6 závěrečných testů simulujících ostré výběrové řízení včetně časomíry a v konečné řadě analýzu plnění stanovených cílů včetně možnosti nastavit si tempo studijního plánu. Sami si volíte čas, místo a studijní tempo.

Cvičebnice si můžete objednávat u svého učitele a přístupové kódy do e-learningu, po zaregistrování si zadáte přístupový kód na www.vpohode.cz. Lépe zvládneš stres u zkoušky:-)!

  

You may also like...