Jsem Školák – mám svůj vlastní ISIC průkaz

Využijte poslední možnost k objednání průkazu ISIC pro vaše dítě, díky němuž bude moct využívat celé řady výhod po celou dobu školní docházky na zdejší škole. Průkaz poslouží jako čipová karta na výdej obědů, žák se jím může prokazovat v prostředcích veřejné dopravy pro uplatnění slevy na jízdném, čerpat slevy na vstupném na koupaliště, lyžařské areály, hrady, muzea a mnoho dalších a v neposlední řadě ušetříte při nákupech v mnoha kamenných i internetových obchodech.
Cena průkazu je 250 Kč na dobu 5 let, tedy pouhých 50 korun ročně. V případě zájmu se obraťte na třídního učitele vašeho dítěte, který přihlášku předá. Fotografovánínových zájemců, žádajícícho kartu ISIC,proběhne 15. 9. 2020 v malé tělocvičně od 9:40 hodin. Harmonogram bude upřesněn. Poplatek za fotografování 50,-Kč zaplatí zájemci v hotovosti na místě paní Bradáčové.