Adaptační kurz

Ve středu 16. září se celá naše třída společně s paní učitelkou sešla na autobusovém nádraží a vyrazili jsme na Chatu pod Tesákem užít si adaptační kurz. Cesta uběhla velmi rychle a za chvíli jsme již vystupovali na zastávce, kde na nás čekal pan učitel Bielka, který nás ve středu celým kurzem provázel.

Po příchodu na chatu jsme se ubytovali a hned poté jsme už seděli v jídelně a začali se „adaptovat“ (rozuměj hrát si 🙂 ). Zbytek dopoledne a celé odpoledne jsme věnovali různým hrám, kde jsme převážně pracovali ve skupinkách. A samozřejmě jsme si užili spoustu zábavy, ale i trochu dohadování, než jsme se shodli, jak budeme společně pracovat.

Ve čtvrtek nás měla na starosti jen naše paní učitelka, se kterou jsme si také zahráli spoustu zajímavých her. A hned po obědě jsme bohužel vyráželi zpět do Zlína.

Výlet jsme si moc užili i přesto, že jsme museli dodržovat hygienická opatření. Příští rok bychom chtěli vyrazit znova a klidně i na více dní :).

 

Tento projekt byl dotován z prostředků na prevenci rizikového chování Magistrátu města Zlína.

You may also like...