Informace k provozu škol od 25. a 30. listopadu 2020

Vážení rodiče, milé žákyně a žáci,

na základě rozhodnutí vlády ČR (viz informace MŠMT) je od pondělí 30. 11. 2020 povinná osobní přítomnost žáků ve škole. Prezenční výuka (tzn. žáci jsou ve škole) bude pro všechny ročníky 1. stupně a 9. ročník. Pro 6., 7.  a 8. ročník bude probíhat střídavá výuka (tzn. střídání celých tříd po týdnech) dle následujícího rozpisu:

  1. a 51. kalendářní týden

třídy 8. A, B, C, D a 7. C, D – prezenčně ve škole

třídy 6. A, B, C, D a 7. A, B – distančně

  1. a 52. týden

třídy 6. A, B, C, D a 7. A, B – prezenčně ve škole

třídy 8. A, B, C, D a 7. C, D – distančně

Po celou dobu přítomnosti žáků ve škole budou dodržována veškerá epidemiologická opatření. Pro žáky i zaměstnance školy platí povinnost ochrany úst a nosu ve všech prostorách školy, dezinfekce, mytí rukou a rozestupy.

Výuka bude probíhat v upraveném rozvrhu od 0. do 6. vyučovací hodiny (7:00-13:30 hod.), vzhledem k bezpečnostním opatřením bez odpoledního vyučování. Příchody (oběma vchody) a odchody žáků budou v různých časech. Upravené rozvrhy a bližší informace k příchodům a odchodům obdrží žáci do konce týdne od třídních učitelů.

Mgr. Jana Kříčková

ředitelka školy

 

 

You may also like...