Mistrovství České republiky staršího žactva – České Budějovice

O víkendu 18. a 19. 6. 2022 se 4 Žraloci ze Zlínského plaveckého klubu prali o medaile a osobáky na 50metrovém bazénu v Českých Budějovicích. Na mistrovství pro 13 a 14leté hochy nás reprezentovali: Tobiáš BŘEZOVJÁK, Kristián CHMELA, Martin KLIMEK a Lukáš MLÝNEK.
Pro kluky to bylo první mistrovství na dlouhém bazéně. Celá čtveřice se s tím vypořádala náramně, a odváží si spoustu osobních rekordů a nových zkušeností. Dokonce se povedla urvat i jedna medaile, kdy se o ni zasloužil Martin KLIMEK na 100 m motýl hned ve svém prvním závodě. Kluci byli hodně vidět, jelikož se hned 6x umístili v top 10 a díky skvělým časům patřili mezi nejlepší ve svých rozplavbách.

Děkujeme za skvělou reprezentaci školy a klubu a těšíme se na další společné úspěchy!

You may also like...