Mezinárodní projekt „Záložka do knih spojuje školy“ 7,8,9 ročníky

Určitě znáte ten pocit volnosti či napětí při čtení knihy, kdy se stáváte součástí rozličných příběhů. Při listování knihou se na okamžik přenesete do minulosti či budoucnosti, do pohádky nebo fantazie.

Ke čtení knihy potřebujeme nejen svůj koutek, ale i čtenářskou záložku. Záložek není nikdy dost. Potřebují je děti ve školách, milují je babičky, potřebujeme je do kuchařek, do svých učebnic, potřebuje je každý milovník knížek i pracovník s dokumenty. Prostě všichni. Výroba této záložky vám zabere jen pár chvilek a je skvělou aktivitou. My v hodinách výtvarné výchovy letos opět navázali na již 4. ročník „Výměny záložek“ – tentokrát na literární postavy z přečtené knihy nebo zhlédnutého příběhu.

Mgr. Monika Vybíralová


You may also like...