Festival stavebnic 6A, 6B

Dvoudenní Kreativní festival stavebnic a her se uskutečnil v pátek 25. a  26. listopadu ve 14|15 Baťově institutu ve Zlíně.

Akce byla ukázkou přímé podpory technického vzdělávání dětí, která u v různém věku začíná právě hrou se stavebnicí. Moc se nám líbil a náramně jsme si celé dopoledne užili – asi nejvíc kuličkovou dráhu s nesčetně variantama. Náramky sloužili jako vstupenka na celý den a tak jsme toho využili a po tréninku jsme se do herny rádi vrátili. A jaké jsou velké výhody stavebnic? Stavebnice z nejrůznějších materiálů podporují u dětí kreativitu, představivost a jemnou motoriku. I letos byly stavebnice rozšířené o nové tipy nejrůznějších deskových a logických her. Festival stavebnic a her byla akce, kterou jsme vhodně navázali i na tematické učivo v našem předmětu ve škole. Mohli jsem si nakoupit potřebné součástky i hry. Akce byli přítomni přímo majitelé nebo prodejci, aby program zpestřili – dokázali totiž o svých stavebnicích mluvit s návštěvníky velmi nadšeně a s odborností. Více v dnešních novinách: https://zlinsky.denik.cz/galerie/festival-stavebnic.html?back=1406847030-2469-55&photo=1                                                                            Mgr. Monika  Vybíralová

          

You may also like...