PRO PEJSKY A KOČIČKY – ÚTULEK ZLÍN VRŠAVA

Vážení a milí, dovoluji si Vás všechny oslovit jménem neziskového projektu NĚMÁ TVÁŘ, který pomáhá psům a kočkám umístěným v Útulku pro zvířata v nouzi na Vršavě.

S blížícím se vánočním časem jsme se rozhodli zapojit se a pomoci těm, kteří to potřebují. Mezi ně patří i němé tváře, kteří si o pomoc sami říci nemohou. Patronem naší školy je paní učitelka Sabina Šišková a její třída 6.B – děkuji za báječnou spolupráci a okamžitou ochotu pomáhat zvířatům.

Pomoc bude probíhat takto:

od 1. do 15. prosince 2022 noste do školy paní učitelce Sabině Šiškové kabinet č. 511 v modrém patře – granule, pamlsky, deky, hračky ….. přesný seznam viz LETÁČEK

Pak budou věci pro zvířátka předány třídou 6.B a paní Šiškovou přímo v Útulku pro zvířata v nouzi Zlín na Vršavě. Vítězná třída, které se podaří vybrat nejvíce předmětů, bude odměněna v ředitelně školy.

Děkuji předem všem, co se zapojíte.

PaedDr. Miroslava Horníková, ředitelka školy

vanocni sbirka

 

You may also like...