Vánoční turnaj ve vybíjené

Ve středu 21. prosince jsme uspořádali pro naše žáky 4 a 5. ročníku tradiční vánoční turnaj ve vybíjené.

V souboji pátých tříd zvítězilo družstvo 5.A, které porazilo druhou 5.B těsně v poměru 13 : 11. Alina Freundová a Erik Zavřel výrazně přispěli k vítězství třídy 5.A, a proto byli oceněni jako nejlepší hráči 5. ročníku. V dalším zápase proti sobě nastoupily třídy 4.A a 4.B. Po poločase byl rozdíl mezi oběma družstvy pouhý 1 bod, ale v druhé polovině se více dařilo žákům třídy 4.A, kteří se nakonec radovali z výhry v poměru 10 : 5. Nejlepšími hráči 4. ročníku byli vyhlášeni Nikola Mynářová a David Trčka z vítězné 4.A. Vyvrcholením turnaje byl zápas, ve kterém poměřily své síly kolektivy 4.A a 5.A. Tento závěrečný souboj vyzněl jednoznačně ve prospěch starších a zkušenějších žáků třídy 5.A, kteří nedali mladším soupeřům šanci a vyhráli v poměru 21 : 1.

Blahopřejeme úspěšným týmům i jednotlivcům a děkujeme hráčům i divákům za příjemnou sportovní atmosféru. Turnaj se nesl v duchu fair-play, žáci se naučili lépe spolupracovat v rámci třídního kolektivu, přijmout porážku i ocenit výkon soupeře. Tyto získané sportovní zkušenosti se jim budou určitě hodit v dalším turnaji, který plánujeme na jaro roku 2023.

Zapsala: Mgr. Petra Vybíhalová

You may also like...