HOKEJ V KRESBĚ – 8C

Kresba figury SPORTOVCE nebo-li postavy je jednou z nejtěžších věcí vůbec, proto jsou velice důležité základy. Ve chvíli, kdy si osvojíte špatné kresebné návyky, těžko se vám je bude odnaučovat. Stejně tak je důležitý samotný přístup ke kresbě a osvojení si správné techniky kresby. Třída 8C se o to již měsíc pokouší a zhodnotila to následovně:

“Jestli si někdo myslí, že dynamika pohybu nemůže být vyjádřena krásnou kresbou – my Vás vyvedeme v hodinách z omylu! Že se naše výtvarné práce, zprvu nepodařené pokusy postupně mění ve zdařilé práce, dokazují níže přiložené fotografie. V hodinách výtvarné výchovy pod vedením paní Vybíralové se učíme postupně ovládat umění kresby tužkou a suchým barevným pastelem stejně dobře, jako své hraní na ledě s pukem. A že nám to jde čím dál více, dokazujeme každý týden ve čtvrtek odpoledne…. kompozice postavy hokejisty přece musí být vždy a pouze vyvážená🤣”

třída 8C

 

 

You may also like...