Vítězství v okrese a bronzový úspěch v krajském kole ve vybíjené

 

Okresní kolo ve vybíjené, které se uskutečnilo na ZŠ Slovenská ve Zlíně, jsme zvládli bez jediné porážky a zaslouženě jsme obsadili 1. místo. Vítězství v turnaji znamenalo postup do krajského kola, které bylo na programu hned další den ve Valašském Meziříčí. Ani tady jsme se herně neztratili a po velkém boji jsme obsadili krásné 3. místo.

Zatímco zápasy v okresním kole jsme brali jako dobrý trénink, v krajském kole už rozhodoval každý odehraný míč, protože všechny týmy měly velkou motivaci vyhrát a postoupit do republikového finále. Do turnaje jsme vstoupili výhrou, ale ve druhém zápase jsme nestačili na pozdější vítěze z Kroměříže. Ve třetím zápase jsme se nechali rozhodit sérií nepovedených míčů, a tak jsme se sami připravili o stříbrné medaile. Z porážky jsme se ale dokázali oklepat a v závěrečném zápase o třetí místo jsme znovu předvedli naši nejlepší hru. Při vyhlašování vítězů jsme si užili chvíli slávy a spokojeně jsme se vrátili zpátky domů. Žáci i učitelé si zaslouží velkou pochvalu za to, jak zvládli tuto dvoudenní porci vybíjené.

Na turnaji nás reprezentovali Daniel Havlišta, Alexandr Králík, Erik Zavřel, Jakub Šiška, Jiří Bělíček, Lukáš Kubičík, Vojta Plšek, David Trčka, Robert Hobza, Ladislav Smetana, Samuel Soukup a Maxim Jůzl. Jmenovaným chlapcům ze 4. a 5. ročníku sportovních tříd hokeje, plavání a atletiky blahopřejeme k výborným výsledkům a děkujeme za vzornou reprezentaci ZŠ Emila Zátopka.

zapsala:Mgr. Petra Vybíhalová

You may also like...