Zvládáme psát azbukou i na počítači!

Druký cizí jazyk – ruština nezůstává na druhé koleji! Žáci 9. tříd měli za úkol popsat geografické zajímavosti, probíranou tematiku transport, svou rodinu a napsat pár informací o sobě. Někteří vytvořili v kmenové třídě 9D nejen velmi pěkné vypravování, ale práce doplnili i pěknými obrázky. Přestože se děti učí ruský jazyk teprve dva roky, práce se jim velmi povedly. Doufáme, že se jim při výuce ruského jazyka bude dařit i nadále. Některé projekty zvládli psát azbukou i na počítači v našich PC pracovnách :-). Tam procvičujeme i další komunikační dovednosti na tato témata : JAK JSEM PROŽIL LÉTO, MOJE MĚSTO, MŮJ DOMOV, ZDRAVÍ, POCITY, CESTOVÁNÍ PO RUSKU A JINÝCH STÁTECH, MOJE BUDOUCNOST, ZNAMENÍ HOROSKOPU A STÁLE POPULÁRNĚJŠÍ Z GASTRONOMIE NEJOBLÍBENĚJŠÍ RECEPTY.

 

You may also like...